Na vršíčku dům stál bláznů II

sobota 25. srpen 2012 10:19

Slíbil jsem kdysi adminkám, že z diskuse blogerů nevynesu ani žádný citát, celé diskuse jsem nevynášel nikdy. Ovšem poslední diskuse je opravdu mimořádná, kdo má možnost, ať si ji přečte. Je až nezvykle obohacující a při tom i formálně dokonalá. Je to skoro umělecké dílo na úrovni Zaorálkova překladu Zvonokosů.

 

Neznalý návštěvník blogu se mohl dočíst, jaké je společensky přijatelné označení ženských genitálií. Pro neznalé „piča“. Také přeměřování pinďourů v klukovské společnosti přišlo na přetřes, začínající bloger se mohl poučit, že o chcaní do vody mluvívali už naši předkové a šustit s někým je decentní metafora pro erotiku, zejména mimomanželskou. Trochu nejasno bylo okolo masturbace a také skulinka v dámském rozkroku byla příliš těsná.  Jinak to ovšem bylo mimořádné obohacení sobotního rána. Prasácky oplzlé vnímání světa se střídalo s projevy skutečně pravé morálky, dá se říci dokonce jediné správné morálky.

Trochu mne zamrzelo, že už nechodím do toho domu na vršíčku. Prý tam přistavují dvě masivní pavlače a chystají se volby do nového pavlačového výboru. Některé funkce jsou ještě nejasné, ale o osobě předsedy výboru nikdo nepochybuje. Jiná tak autentická a výrazná osobnost na blogu není.

Josef Hejna

Poslední články autora

Josef Hejna

Josef Hejna

co přinese život...

Rozostřené oko důchodcovo... Mám také blog na http://josefhejna.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora