Fízlíčci

úterý 25. únor 2014 07:43

  Je to takové nenápadné, ale velice erudované sdružení přátel pro morální obnovu. Protože jsou od odpůrců skutečné demokracie dost pronásledováni, schovávají se za roztomile koketní slůvko, které je jim ovšem svou podstatou naprosto cizí. Nefízlují nikdy, občas hlásí, to ano, ale vždycky pozitivně.

Kryjí se za nenápadné značky jako Mirec A., Nataša er, Eulálie K., nebo třeba Jirka C., ale za každým nickem je horoucí srdce skutečného demokrata, poctivého občana, který chce společnost ochránit před nebezpečím falešné demokracie. Proto si občas i přepošlou informace o podezřelých subjektech, protože každý opravdový demokrat ví, že děti mohou za své rodiče, sourozence, prostě za své zázemí. Dobrý demokrat ví, co znamená původ!

Fízlíčci jsou zatím kryti lehkou ilegalitou, ale vědí, že přijde jejich čas. Někteří už leští holínky, jiní žehlí rajtky. Přeposílají si informace, možná už existují první seznamy. Až přijde jejich čas, bude nutné jednat rychle, žádný Zimní palác se nedobýval týdny. Opravdoví demokraté vykročí směle botou okovanou a vykřiknou důrazně své D.O.S.T.

 

 

Josef Hejna

Poslední články autora

Josef Hejna

Josef Hejna

co přinese život...

Rozostřené oko důchodcovo... Mám také blog na http://josefhejna.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora