Vonné přešlapování

čtvrtek 6. srpen 2009 15:04

Grafoman asi tak velký nebudu, z řady témt vylučji většinu, nemám potřebu denně viset. Vrátil jsem se ovšem trochu k diskusím, více je čtu, někdy překvapeně, většinou pobaveně. Občas potkám i drobnou perličku, někdy pohozenou na hnojišti. Neznal jsem lidové moudro: když šlápneš do hovna, nepřešlapuj!

Nebudu zkoumat kdo a s jakou intenzitou přešlapuje v kterém výkalu. To si čtenář rozhodne sám. Já spíš sleduji se zájmen skoro vědeckým likvidaci modrého exkrementu. Zkušený harcovník "Ičko" už zkusil vypustit ingredience z oranžových fekálií, ale moc to nezabralo. Inu, každá strana nemá ve svých řadách odborníka, fekálního inženýra. Oranžoví jo. Zejména ta nezpochybnitelná modř výkalu dělá vědcům starosti. Přizvali prý už i uznávaného klimatologa z hradu, obcházel, přemýšlel, přiznal, že takový ne výkal opravdu, ale opravdu ještě neviděl. Novinářům sdělil, že chystá vědecký esej Ne hnědý, ale modrý exkrement, s přebarvením si také rady nevěděl. A na Pepu z Honkongu už ztratil spojení. Bylo rozhodnuto vpustit do hry i spící agenty, o kterých se ví, že za mísu šošovice odpřísáhnou i že Hus byl židovský rabín ( a s čistým svědomím!). Byli ochotni přísahat, ale lidé mají oči.

Ukázalo se, že sebevětším křikem se pach hniloby zahnat nedá. Tančí se různé rituální tance, pronášejí se různé zaklínací formule, prý se už uvažovalo i o sarofágu na náklady lichtenštejnských společností. Ale modré hovno smrdí dál...

 

Josef Hejna

Poslední články autora

Josef Hejna

Josef Hejna

co přinese život...

Rozostřené oko důchodcovo... Mám také blog na http://josefhejna.blog.idnes.cz/

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora